Styret

NBF Fjernlån og referanse – styre for perioden 2018-20:

Leder:
Beate Høiby, Elverum bibliotek
Beate.Hoiby@elverum.folkebibl.no
Telefon jobb: 62 433090

Styremedlemmer:
Helen Sakrihei, NB Depotbiblioteket
Helen.Sakrihei@nb.no
Telefon jobb: 75 12 12 47. Mobil: 95 43 67 60

Kirsten Fausa Storvik, Universitetsbiblioteket i Bergen
kirsten.storvik@uib.no
Telefon jobb: 55 582807. Mobil: 95864726

Paulo Bairos, Sørum bibliotek
paulo.bairos@sorum.kommune.no
Telefon jobb: 63869454 / 63869450

Tanmayo Olsen, Troms fylkesbibliotek
tanmayo.olsen@tromsfylke.no
Telefon jobb: 922 35 162

Vara:
Eva Sauvage, Høgskolen i Sørøst-Norge, Vestfold
eva.sauvage@usn.no
Telefon jobb: 40902096

Siv holt, Kristiansand folkebibliotek
siv.holt@kristiansand.kommune.no
Telefon jobb: 38 12 49 18. Mobil: 907 65 472

Revisor:
Ruth Melinda Killingstad Haugen, Sande bibliotek
ruth.melinda.killingstad.haugen@sande-ve.kommune.no

Tone Kjelling, Holmestrand bibliotek
tone.kjelling@holmestrand.kommune.no